Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Ще недавно піти до психолога в нашому суспільстві вважалося нейприйнятним. Особливо якщо ти – чоловік. Але, на щастя, надворі XXI століття, і ситуація істотно змінилася

У сучасне суспільство прийшло усвідомлення, що психологічний стан так само важливий, як і фізичне здоров'я. Тому не соромся йти до психолога, якщо є потреба. А як її відчути, — в цьому розбиралися експерти шоу MPort. До чого ж вони прийшли? До того, що потрібно звертатися до психолога, якщо…

1. … відчуваєш залежність

Читайте також: Дела сердечные: как стресс сказывается на работе "мотора"

Це може бути залежність від ідеї чи людини. Головне, що ти розумієш і приймаєш цей факт. Але самостійно не можеш розібратися з емоціями та пригніченим станом. Радимо не займатися самолікуванням і звернутися до фахівця.

Чувствуешь зависимость от алкоголя — срочно к врачу!

Чувствуешь зависимость от алкоголя — срочно к врачу!

depositphotos.com

2. … у тебе виявлено тахікардію

Прискорене серцебиття без жодної причини - ознака сильного стресу. Якщо це відбувається за певних обставин – у натовпі, у ліфті, у громадському транспорті – це може вказувати на тривожний розлад.

3. … не можеш спокійно заснути

Читайте також: Как бороться с бессонницей: самые мужские советы

Порушення сну – ще один спосіб для занепокоєння. Постійна сонливість або тривале безсоння — причина серйозно замислитися про візит до кабінету психолога.

Бессонница до психушки доведет. Иди к психологу

Бессонница до психушки доведет. Иди к психологу

depositphotos.com

4. … не можеш подолати свої емоції

Ти помічаєш, що втрачаєш контроль над своїми емоціями. Більше того, тебе може вивести із себе просте зауваження, або довести до кипіння конструктивна критика. Навколишнім така поведінка дорослої людини здається дивною і навіть неадекватною. Усвідомлення того, що ти виглядаєш безглуздо, призводить до ще більшого розчарування. Тож не тягни — звернися до фахівця за допомогою.

5. … відчуваєш душевний біль

Читайте також: Что делать, если депрессия и не можешь встать с дивана

Часто такий біль мало чим відрізняється від фізичного: він не дозволяє радіти життю. Це може спричинити погіршення стану, що тільки ускладнить ситуацію.

[[image_tag image_id="1652646" image_size="full" image_zoom="1" /]

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK