Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Декілька невеликих змін в положенні тіла - і на брусах замість трицепсів ви вже качаєте груди. Як це працює?

Бруси – відмінний снаряд для роботи одночасно з двома м'язовими групами: грудними та трицепсами. Як правильно його використовувати у твоїх тренувальних цілях – читайте далі.

 

Для трицепсів

Читайте також: Як накачати великі трицепси за допомогою гантелей

Усі три головки трицепса, як відомо, включаються в роботу при розгинанні у ліктьовому суглобі. Щоб віджиматися ізольовано на трицепс, під час опускання тримайте руки ближче до тулуба, не розводячи лікті убік – вони повинні дивитися назад. При цьому (що дуже важливо) ноги повинні бути прямі, як стріла, підборіддя задерте вгору, і, головне – ніяких нахилів уперед! Простежте і за тим, щоб відстань між брусами не виявилася ширшою за ваші плечі – у цьому випадку навантаження частково піде на груди.

Для грудей

Читайте також: Як накачати великі та красиві груди

Злегка видозмінивши попередню вправу, ви отримаєте зовсім інший результат, акцент у якому робитиметься вже на грудні м'язи. А всього лише й потрібно, що під час опускання розвести лікті убік, зігнути ноги в колінах і нахилитися вперед, притиснувши підборіддя до грудей.

Ширина брусів

Читайте також: Правило тренажерного залу, якого потрібно дотримуватись: перевірте, чи знаєте ви про нього

В принципі, звичні вам бруси мають традиційно фіксовану відстань між упорами. Однак, у багатьох фітнес-клубах та тренажерних залах часто зустрічаються бруси з можливістю варіювати цю відстань, розводячи їх у сторони (наприклад, якщо вони закріплені на «шведській стінці»). Така модифікація снаряда дозволить збільшити ширину хвата для максимального опрацювання м'язів грудей. Тільки пам'ятайте, що занадто розводити бруси теж не варто - дуже широкий хват в цій вправі легко може травмувати плечові суглоби.

До речі, ефект від брусів багаторазово посилиться, якщо ви навісите на себе пояс для обтяжень.

 

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK