Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

На перше побачення теж треба наважитися. Але якщо ти вже дійшов до цього моменту - знай, про що потрібно говорити і яких тем бажано уникати

У деяких хлопців на першому побаченні є суперздатність плавно переходити від однієї теми до іншої, при цьому встигати робити правильні компліменти , і це у них виходить без найменших заминок. Вони легко дотримуються рівноваги між розповіддю про себе та розпитуваннями дівчини про її життя, зачаровують співрозмовниць і просто здатні розсмішити та здивувати.

Але цей дар від природи рідкісний, хоча його можна виробити. Достатньо знати, на які теми можна вести розмову. І ще дещо. 

Читайте також: Фатальная ошибка перед свиданием: мнение ученых

Коли опиняєшся на побаченні, і розумієш, що закінчився запас розумних жартів, заготовлених тем, згадай про цей матеріал, і сміливо стави дамі такі питання. Однак не забудь відзначити для себе і "заборонені" теми.

Найкращі питання на першому побаченні

1. Як ти любиш проводити відпустку?

Усі люблять відпочивати, особливо у відпустці, коли можна поїхати та дізнатися про нові місця. Зазвичай дівчата охоче розповідають, де їм подобається відпочивати, як і з ким. А якщо у вас ще й збігаються локації для відпочинку, додаткова тема для розмови готова.

2. Яка твоя мрія?

Статистика наполегливо стверджує, що близько 20% пар, які обговорювали на першому побаченні мрії, хотіли б піти і на другу зустріч.

Це означає, що мрії можуть стати тією темою, що об'єднує, яка дозволить проговорити не одну годину. А це вже інтерес іншої якості.

3. Чим ти найбільше захоплена?

Про свої хобі дівчата говорити готові постійно. Щоправда, якщо вона починає соромитися і ухилятися від теми – не наполягай: можливо її захоплення дещо відрізняється від загальноприйнятих читань та танців.

4. Ти сова чи жайворонок?

Ні, звичайно, ти не запитуєш про те, з якою твариною вона себе асоціює, а лише таким чином дізнаєшся трохи про її спосіб життя і розпорядок дня. Це допоможе визначити, наскільки ви сумісні.

Торчать в смартфоне - одна из грубейших ошибок на первом свидании

Торчать в смартфоне - одна из грубейших ошибок на первом свидании

Источник: Pinterest

5. Хто має зіграти тебе у фільмі про твоє життя?

Це досить кумедне питання і, як правило, дівчата обирають ту актрису, яка асоціюється з їхнім характером найбільше чітко. Такими вони хочуть себе бачити.

6. Який найцікавіший факт ти знаєш?

Навіть якщо побачення буде невдалим, компенсацією тобі послужать нові знання, адже люди зазвичай мають у запасі кілька цікавих тем і розповідей.

7. На якому концерті ти була вперше?

Музика   - практично універсальна тема для розмови і дівчата радо діляться враженнями про перший концерт, на якому вони побували. Будь готовий "вразитись".

8. Яким був найкращий день у твоєму житті?

Таке питання повертає співрозмовницю в щасливі спогади, так що перше побачення з тобою вона точно запам'ятає. І, швидше за все, із приємним враженням.

9. Яке твоє улюблене свято?

Свята бувають різними і в такий нехитрий спосіб ти дізнаєшся про її релігію (якщо вона себе вважає віруючою), а також про соціальну позицію дівчини. Це все ж таки важлива частина у відносинах.

10. Що тобі найбільше подобається у твоїй роботі?

Розгорнута відповідь як на співбесіді від неї не потрібна, але питання і не звучатиме нудно. До речі, зустрічаються настільки цікаві професії, що тобі буде навіть цікаво дізнатися про деякі з них.

11. Яка твоя улюблена страва?

Звичайно, ти можеш про це дізнатися і під час листування (або де ви там познайомилися) і врахувати це при виборі місця зустрічі. Але, з іншого боку, послухати про її гастрономічні уподобання теж буде цікаво.

Первое свидание не должно быть похожим на допрос

Первое свидание не должно быть похожим на допрос

Источник: Pinterest

12. Що ти зазвичай робиш у вихідні?

Дізнавшись таку інформацію, точно зможеш зорієнтуватися і запросити дівчину на зустріч у відповідністі до її інтересів.

Найгірші питання на першому побаченні:

1. Чому ти незаміжня?

Хоча це питання і здається невинним, така фраза може створити незручність і невпевненість + незнання, як на нього відповісти. А деякі пані взагалі можуть розцінити його як образу.

2. Скільки у тебе колишніх?

Читайте також: Доступно и регулярно: 5 способов познакомиться с девушкой в тренажерке

Такого особистого питання не варто взагалі торкатися на початку стосунків. І пізніше бажано теж... Це створює ту саму незручність та й до того ж минулі відносини могли бути травматичні для неї. Кому приємно повертатися до поганого, навіть у думках?

3. Скільки грошей ти заробляєш?

Її дохід явно не повинен бути темою вашого першого побачення. Тим більше дівчині може здатися, що тебе цікавить не вона, а її гроші.

Не забудь дізнатися і про те, які квіти подарувати дівчині під час першої зустрічі і і чи так важливо після першого ж побачення мати секс. Хай щастить!

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK