Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Чи достатньо ти і твоя дівчина гнучкі, щоби спробувати ці екзотичні пози для сексу?

Ти роками (а може й десятиліттями) робив це в місіонерській позі, зрідка міняючи її на догі-стайл. Але ж душа бажає свята… Так давай влаштуємо: спробуємо щось особливе. Наприклад, наступні 9 поз.

Зверни увагу: це не просто чергова добірка ілюстрацій. Це пози для сексу, які подужає не кожен. Але все ж тобі варто їх спробувати.

1. «Віденська устриця»

Назва говорить сама за себе: обидві щиколотки леді повинні бути біля її вух, таким чином повністю відкриваючи її вульву і складаючи тіло у форму устриці. Таке положення тіла відмінно підходить для глибокого проникнення.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

2. Бешкетниця дівчина-ковбой

Робиться так: стаєш навколішки і сідаєш на п'яти. Партнерка сидить зверху, до тебе спиною і контролює процес. Швидше за все, такого родео у вас ще не було.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

Читайте також: Секс "всуху" та ще шість способів налажати в ліжку

3. Дзен-секс

Твоє завдання – лежати на спині, витягнути ноги та насолоджуватися. Її місія – сісти зверху, обличчям до тебе чи відвернувшись. Дівчина ногами приймає позу лотоса (схрещує їх). Вона може або нахилятися вперед, спираючись на руки, і рухати стегнами вгору і вниз, або ти можеш піднімати та опускати її стегна ззаду.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

4. «Плуг»

Поза повністю присвячена домінуванню чоловіка і вимагає від жінки неймовірної гнучкості. Найкраще це робити на твердій поверхні: наприклад, на підлозі, накритій пуховою ковдрою або кількома подушками. Механіка процесу: леді лягає на плечі, складає ноги разом і опускає їх так, щоб пальці торкнулися підлоги. Чоловік потім сідлає свою перевернуту партнерку і проникає до неї.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

5. Поза орла

Жінка лежить на спині, ноги широко розставлені над головою, зап'ястки прив'язані до кісточок. Ти береш повний контроль між її ногами.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

6. Поза «тачанки»

А ця поза робиться так: дівчина стоїть до тебе спиною і нахиляється доти, доки не торкнеться руками підлоги. Ти її тримаєш за стегна - міцно і нерухомо, потім входиш ззаду.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

7. «Заклинач змій»

Ця поза призначена для сміливої пари, яка прагне вивести оральний секс на новий рівень - тобі доведеться стояти на голові. Але не все так сумно: поки стоїш, дівчина надає тобі оральні ласки.

Приплив крові до голови під час такої стійки посилює враження від мінету. Щоб прийняти потрібне положення, поклади руки на підлогу, зігни їх у ліктях і прийми позу. Роби це поряд зі стіною — щоб спертися на неї ногами. Під голову підклади подушку. Щойно став у стійку, нехай леді опускається перед тобою навколішки, щоб її обличчя було на рівні твого тазу.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

Читайте також: Сонний та марафонний: 7 видів сексу, які обожнюють дівчата

8. «Мартишкіни ліани»

Дещо дивна, але ефектна поза, в якій один партнер висить вгору ногами на перекладині, а інший «вправляється орально». Змінюйтесь місцями — нехай кожен відчує цю насолоду.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

9. Y («Рогатка»)

Представниці прекрасної статі, які читають наш скромний чоловічий журнал, радійте: ми дісталися і кунілінгуса. Поза дуже схожа на «заклинача змій». Єдина різниця: жінці необхідно розсунути ноги таким чином, щоб її тіло прийняло позу букви «Y». В іншому випадку чоловікові язиком до потрібного місця не дістатися.

Источник: Иллюстрации Carlee Ranger

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK