Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

На що тільки не підеш, аби твій продукт купували більше.

Аромат віскі, який роблять на острові Айла, із чим тільки не асоціюється у недосвідчених користувачів. Одні кажуть про палені бинти, інші — про шпали та мазут, треті — про кирзу. А ось дегустатори зі стажем все це називають нотками торфу, йоду та диму.

Читайте також: Світ віскі: 5 цікавих брендів різних країн

І мабуть, щоб переконати поціновувачів віскі купувати продукт свого бренду частіше, шотландський виробник Laphroaig запропонував своєрідний формат рекламної кампанії.

Завод з виробництва шотландського віскі, що базується на острові Айла, випустив упаковку, натхненну нічим іншим, як культовими черевиками Wellington.

Читайте також: Алкогольні бренди знаменитостей, що пройшли випробування часом

Зелений гумовий пакет, в якому знаходиться односолодовий напій 10-річної витримки, був розроблений лондонським дизайнерським агентством Butterfly Cannon. Натхненням для незвичайного пакування торф'яного віскі стали гумові чоботи, які носили відвідувачі дистилерії.

І як запевняють у Laphroaig, чобіт-упаковку можна використовувати багаторазово - як контейнер для перенесення похідного спорядження, художнього приладдя, пляшок з водою або, до речі, ще однієї пляшки віскі.

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK