Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Знаменитому актору нещодавно виповнилося 83 і він все ще готовий грати та захоплювати

Джека Ніколсона абсолютно всі знають по ролі Джокера, який протистоїть Бетмену (і не цього Джокера ), і письменника Джека Торранса, а за сумісництвом - наглядача готелю "Оверлук" із культового "Сяйво". Однак ролей у нього було безліч, всі чудові та цікаві, з неоднозначними персонажами.

Актор настільки майстерно їх зображує, що йому віриш з півслова. Навіть Американська кіноакадемія йому вірить - Ніколсон 12 разів був номінований на "Оскар" та отримав його тричі.

Читайте також: «У меня не жизнь, а сон сумасшедшего»: правила жизни Джима Керри

Навіть історія народження актора неоднозначна – його виховували бабуся та дідусь, яких він вважав батьками. За фактом його матір'ю була його «сестра». Ну а перші акторські навички виявилися ще у школі – він зіграв у шкільній постановці, виконавши джазову пісню.

За недюжинные таланты Николсон не раз был номинирован на "Оскар"

За недюжинные таланты Николсон не раз был номинирован на "Оскар"

Источник: Pinterest

Про кар'єру та ролі

Читайте також: «На сцене не расслабишься»‎: правила жизни Дэниела Рэдклиффа

Грати професійно – складно. «Ти приходиш у монтажну студію, дивишся на результати своїх зусиль і розумієш: як би тебе не хвалили, половина всього, що ти робиш – відверта дичина», – каже Джек. А от із жінками-режисерами Ніколсон працювати обожнює, адже вони роблять актора привабливим, а камера просто знімає те, що перед нею знаходиться.

Своєю роллю Джокера Ніколсон був відверто задоволений, вважаючи його справжнім витвором мистецтва у стилі поп-арту.

Роль Джокера Николсон считает одной из лучших

Роль Джокера Николсон считает одной из лучших

Источник: Pinterest

Ніколсон все менше надає значення створенню образів. «Усі ці накульгування і шепелявості, манера говорити... мені не хочеться з ними возитися. До будь-якої ролі я підходжу автобіографічно».

Якось Джек навіть припустив, чому його не включають до списку акторів-прихильників методу Станіславського: «Мені досі вдається їх дурити! Я вважаю це за досягнення. Тому що, на мою думку, в акторському світі немає майже нікого, хто краще розумів би метод Станіславського і більше керувався ним у роботі, ніж я. Дивно, що ніхто цього не помічає. Напевно, це тому, що реальність та уявлення про неї часто розходяться».

Ну а головним питанням, яке собі має поставити актор, - куди він попрямував, якби не був обмежений рамками епізоду?

Про сім'ю та жінок

Читайте також: "Я хиппи": правила жизни оскароносного Хоакина Феникса

Ніколсон вважає, що в житті є лише дві людини, яким треба брехати - поліцейський та власна дівчина. Чоловіки домінують завдяки фізичній силі і здатні на співчуття там, де жінка цього не виявить. До речі, жінки досить жорстокі – їхній вирок оскарженню не підлягає.

Довгий час Ніколсон боявся залишитися один, боявся з'їхати з глузду. Але зараз йому подобається бути одному, адже самота – велика розкіш.

Актор вважає, що діти надають життю наповненості, яке без них неможливе. А всі акценти варто робити на позитивному.

«Сияние». Еще один фильм, сделавший Джека Николсона легендой

«Сияние». Еще один фильм, сделавший Джека Николсона легендой

Источник: Pinterest

Про життя

Читайте також: "Ценю любую честность": правила жизни Мэттью Макконахи

По життю треба жити із задоволенням – вважає Джек. Проте, він вважає, що не такий вже крутий. Поради він ненавидить: усі, окрім своїх. Але й давати поради він не любить – люди їх рідко слухають.

Взагалі, актор обожнює розмови, навіть готовий змінити свою думку, якщо його грамотно переконають, адже Ніколсону подобається слухати інших.

Відпочивати, вважає Джек, теж потрібно правильно: не поєднувати це з якимись додатковими цінностями: «Якщо ви граєте в гольф, щоб домовитися про кредит, це вже не гольф, чи не так?».

Ніколсон зізнається, що навчився життя, граючи на пляжі в азартні ігри. Всім же загальноприйнятим переконанням актор чинить опір, адже його релігія - бути безпосереднім, жити в теперішньому.

Не забудь поповнити скарбничку знань та досвіду правилами життя Емми Вотсон і Джекі Чана. Хай щастить!

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK